Türk Aydınlatma sektörünün köklü firmalarından olan Müezzinoğlu Elektrik Proje ve Taahhüt Ltd.Şti, 18 yıldır Citylight markası ile iç ve dış mekan, peyzaj ve çevre armatür tedariğinin yanında işinde uzman ekibi ile proje aydınlatma tasarım ve çözümlerine odaklanmış bir firmadır. Citylight, dünyanın önde gelen markalarının temsilciliklerini sürdürürken, kendi bünyesinde de LED'li armatürler ve patent başvuruları bulunan özel armatür çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇÖZÜM ODAKLILIK

Farklı alanlardaki çeşitli projelerde kullanıcı ve tasarımcı istekleri, teknik uygunluk işletme ve yatırım maliyeti faktörlerini göz önünde bulundurarak çözüm odaklı çalışmalar yürüten Citylight, pek çok mimari proje ve taahhüt firmasına proje çözümleri sunmakta, ihale dosyaları hazırlamakta, danışmanlık yapmakta ve bu projelerde yer alan ürünleri temin etmekte ve/veya üretmektedir.

Ön etüt çalışmaları, aydınlatma konsept çalışmaları, detay proje hazırlanması, kesin proje şekline dönüşmesi, aydınlatma hesaplarının kontrol edilip güç, açı gibi referans değerlerin kesinleşmesini takiben elektrik uygulama projelerinin konsepte uygun olarak resimli armatür listesinin teknik özellikleri ile sunum çalışmalarını yapar. Kontrol ve devreye alınma süresinde destek verir.

GENİŞ ÜRÜN / HİZMET GAMI

İç ve dış aydınlatmaya yönelik aydınlatma tasarım çözümleri sunarak sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Alışveriş merkezi, otel, köprü ve cephe aydınlatmaları, cafe, restoran, ofis, mağaza, rezidans gibi marka değeri yüksek mekanlarda yer almaktadır.

DENEYİM VE BİLGİ BİRİKİMİ

Ürün odaklı çalışma yerine müşteri odaklı çalışma şeklini benimseyen Citylight, mimari aydınlatma alanında öncü konumu, yurtiçi ve yurtdışı geniş portföyü ile sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde ihtiyaca uygun optimum çözümleri müşterileri için geliştirmekte ve uygulamasını gerçekleştirerek müşterileri için katma değer yaratmaktadır.

TEKNOLOJİ

Yalnızca üretim değil aynı zamanda aydınlatma programlaması alanında da yetkin olan Citylight, aydınlatmayı görsel bir şölene dönüştüren yazılımların kurulum ve işletimini de başarı ile gerçekleştirmektedir.